Жінка це зірка. А зірки такі прекрасні вночі! За...
(Святковий тост, №8)

Жінка - це зірка. А зірки такі прекрасні вночі! За наших дружин, які сяють для нас, як дороговкази!

тост №8

37
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

Якщо подивитися на небо і придивитися до зірок, то можна помітити, що всі вони такі ж різні як і люди. Народжується людина і на небі з’являється нова зірка. Якщо людина здорова, то його зірка світить яскраво, якщо хвора - тьмяно, вмирає - його зірка падає з неба. Випиймо за те, що б твоя зірка світилася дуже яскраво і ніколи не падала.

Сьогодні чудовий привід, який зібрав нас тут, дає нам можливість підняти наші келихи, за те все прекрасне, що сталося в нашому житті. І за те чудове, що в нашому житті ще чекає! За – майбутнє!

Ти знаєш, сьогоднішній день - більше наше свято, ніж твій. Адже в цей день ти народився і з’явився в нашій долі, багато в чому змінивши її в кращу сторону! Мій тост - за тебе!

Так вип'ємо ж за іменинника, завдяки якому зібралися такі чудові люди, як ми!!!

Яке може бути найкраще побажання? Це, перш за все, побажання здоров’я душі та тіла, побажання, щоб в серці завжди цвіла любов і звучало свято. Так давайте ж піднімемо келихи й побажаємо всього цього нашому дорогому імениннику!

Ми тут зібралися, щоби випити. Тож вип’ємо за те, що ми тут зібралися!

Я піднімаю келих за те, щоб у тебе завжди було легке серце та важкі кишені!

Хороша жінка - порятунок життя. За жінку!

Я пропоную випити за нашого іменинника! Він настільки світла особистість, що хочеться вдягнути на нього абажур!

Мій тост сьогодні за тебе! За твою геніальність, за твої сміливі ідеї, за твою рішучість. Залишайся таким завжди. Ще побажаю удачі, і щастя на додачу!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52