Програма СТБ на тиждень

Список каналів
П’ятниця, 23 лютого 2024р.
Програма ТБ
по днях


Понеділок, 19 лютого 2024р.
05:00Служба розшуку дітей
05:05МастерШеф. Битва сезонів
07:10Т/с «Черговий лікар»
08:05Т/с «Черговий лікар»
09:00Т/с «Комісар Рекс»
09:55Т/с «Комісар Рекс»
10:50Т/с «Агенти справедливості»
11:35Т/с «Агенти справедливості»
12:35Т/с «Агенти справедливості»
13:30Сліпа
14:00Сліпа
14:25Сліпа
15:00Сліпа
15:20Сліпа
15:55Сліпа
16:20Сліпа
16:50Сліпа
17:20Т/с «Слід». «Потопельник на сніданок»
18:05Т/с «Слід». «Чорна меса»
19:05Т/с «Слід». «Маланка»
20:00Т/с «На лінії життя»
21:05Т/с «На лінії життя»
22:05Х/ф «Мама»
00:10Т/с «Агенти справедливості»
01:10Т/с «Агенти справедливості»
02:05«У пошуках істини». «Серж Лифар: трагедія блудного сина»
02:45«У пошуках істини». «Добриня: між вигадкою та реальністю»
03:25МастерШеф. Битва сезонів

Вівторок, 20 лютого 2024р.
05:00Служба розшуку дітей
05:05МастерШеф. Битва сезонів
07:10Т/с «Черговий лікар»
08:05Т/с «Черговий лікар»
09:00Т/с «Комісар Рекс»
09:55Т/с «Комісар Рекс»
10:50Т/с «Агенти справедливості»
11:35Т/с «Агенти справедливості»
12:00Хвилина мовчання до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
12:01Т/с «Агенти справедливості»
12:35Т/с «Агенти справедливості»
13:30Сліпа
14:00Сліпа
14:25Сліпа
14:55Сліпа
15:20Сліпа
15:55Сліпа
16:20Сліпа
16:50Сліпа
17:20Т/с «Слід». «Пошита справа»
18:05Т/с «Слід». «Любить - не любить»
19:05Т/с «Слід». «Холодне серце»
20:00Т/с «На лінії життя»
21:00Т/с «На лінії життя»
22:05Х/ф «Мама»
00:05Т/с «Агенти справедливості»
01:05Т/с «Агенти справедливості»
02:15«У пошуках істини». «Сонька-Золота Ручка: смерть чирвової королеви»
02:55«У пошуках істини». «Пояс цариці амазонок»
03:20МастерШеф. Битва сезонів

Середа, 21 лютого 2024р.
05:00Служба розшуку дітей
05:05МастерШеф. Битва сезонів
07:10Т/с «Черговий лікар»
08:05Т/с «Черговий лікар»
09:00Т/с «Комісар Рекс»
09:55Т/с «Комісар Рекс»
10:50Т/с «Агенти справедливості»
11:40Т/с «Агенти справедливості»
12:35Т/с «Агенти справедливості»
13:30Сліпа
14:00Сліпа
14:25Сліпа
15:00Сліпа
15:20Сліпа
15:55Сліпа
16:20Сліпа
16:50Сліпа
17:20Т/с «Слід». «Шантажисти»
18:10Т/с «Слід». «Залізобетонні докази»
19:05Т/с «Слід». «Засліплююча любов»
20:00Т/с «На лінії життя»
21:05Т/с «На лінії життя»
22:10Х/ф «Мама 2»
00:10Т/с «Агенти справедливості»
01:00Т/с «Агенти справедливості»
02:10«У пошуках істини». «Три кохання «батька» Махно»
03:00«У пошуках істини». «Прокляття колекції Ільїна»
04:00МастерШеф. Битва сезонів

Четвер, 22 лютого 2024р.
05:00Служба розшуку дітей
05:05МастерШеф. Битва сезонів
07:00Т/с «Черговий лікар»
07:55Т/с «Черговий лікар»
08:50Т/с «Комісар Рекс»
09:45Т/с «Комісар Рекс»
10:40Т/с «Агенти справедливості»
11:30Т/с «Агенти справедливості»
12:25Т/с «Агенти справедливості»
13:25Сліпа
14:00Сліпа
14:20Сліпа
14:55Сліпа
15:20Сліпа
15:55Сліпа
16:20Сліпа
16:50Сліпа
17:20Т/с «Слід». «Цінний екземпляр»
18:10Т/с «Слід». «Замкнене коло насильства»
19:05Т/с «Слід». «Такі різні брати»
20:00Т/с «На лінії життя»
21:00Т/с «На лінії життя»
22:10Х/ф «Мама 2»
00:10Т/с «Агенти справедливості»
01:10Т/с «Агенти справедливості»
02:20«У пошуках істини». «Космічні драми: від козаків до Корольова»
03:15«У пошуках істини». «Юрій Кондратюк: таємниця підкорення Місяця»
04:05«У пошуках істини». «Калігула: хвора пристрасть імператора»
04:55Служба розшуку дітей

П’ятниця, 23 лютого 2024р.
05:00«У пошуках істини». «Магічний меч варвара Атіли»
06:20Сліпа
06:55Сліпа
07:20Сліпа
07:55Сліпа
08:15Сліпа
08:50Сліпа
09:15Сліпа
09:50Сліпа
10:15Сліпа
10:40Сліпа
11:15Сліпа
11:35Сліпа
12:10Сліпа
12:35Сліпа
13:10Сліпа
13:35Сліпа
14:10Сліпа
14:30Сліпа
15:05Сліпа
15:30Сліпа
16:05Сліпа
16:30Сліпа
17:05Сліпа
17:35Сліпа
18:05Сліпа
18:25Сліпа
19:00Сліпа
19:25Сліпа
20:00Сліпа
20:25Сліпа
21:00Сліпа
21:25Сліпа
22:00Д/ф «Аматори»
23:20Д/ф «Зупинити Голіафа»
00:50Х/ф «Мама»
04:20«У пошуках істини». «Злети і падіння Містера Гелікоптера»

Субота, 24 лютого 2024р.
05:00Служба розшуку дітей
05:05«У пошуках істини». «Подвійна слава Іллі Муромця»
05:40Т/с «Слід». «Кіно для дорослих»
07:05Т/с «Слід». «Бетонний саркофаг»
08:00Т/с «Слід». «Знаки»
08:55Неймовірна правда про зірок
09:30Неймовірна правда про зірок
10:05Т/с «Слід». «Жертвоприношення»
11:00Т/с «Слід». «Недитячі забавки»
11:55Т/с «Слід». «Божевільний спадок»
12:50Д/ф «Чорнобиль»
13:50Д/ф «Чорнобиль»
14:45Т/с «На лінії життя»
15:45Т/с «На лінії життя»
16:50Т/с «На лінії життя»
17:55Т/с «На лінії життя»
19:00МастерШеф
00:00Х/ф «Мама 2»
03:30«У пошуках істини». «Олекса Довбуш: кохання карпатського розбійника»
04:15«У пошуках істини». «Жахіття академіка Герасимова»
04:50Служба розшуку дітей
04:55«У пошуках істини». «Корабель принцеси Анни»

Неділя, 25 лютого 2024р.
05:30Т/с «Слід». «Сновиди помирають першими»
07:00Т/с «Слід». «Зигзаг смерті»
07:55Т/с «Слід». «Спалена краса»
08:45МастерШеф
13:35Т/с «Слід». «Брудні таємниці»
14:25Т/с «Слід». «Мати-мачуха»
15:15Т/с «Слід». «Кровний зв’язок»
16:10Т/с «Слід». «Секрет фірми»
17:05Т/с «Слід». «Дійти до краю»
18:00Т/с «Перевізниця»
18:30Т/с «Перевізниця»
19:15Т/с «Перевізниця»
19:50Т/с «Перевізниця»
20:15Т/с «Перевізниця»
20:55Т/с «Перевізниця»
21:20Т/с «Перевізниця»
22:05Т/с «Перевізниця»
22:45Т/с «Перевізниця»
23:15Т/с «Перевізниця»
00:05Д/ф «Як вижити, коли тебе вбивають»
01:10Д/ф «Поруш тишу»
02:20«У пошуках істини». «Роксолана: кривавий шлях до трону»



СТБ - український загальнонаціональний телевізійний канал, що входить до медіахолдингу «StarLightMedia». Телеканал вперше вийшов в ефір 2 червня 1997 року.

Найпопулярніші програми: «Вікна-Новини», «Містичні історії», «Битва екстрасенсів», «Слідство ведуть екстрасенси», «Один за всіх», «МастерШеф», «Холостяк», «Холостячка», «Хата на тата», «Неймовірна правда про зірок», «Звана вечеря», «Супермама», «Супербабуся», «Україна має талант», «Я соромлюсь свого тіла», «Сліпа», «Слід» та багато інших. (Джерело: Вікіпедія)

В програмі ТБ можливі зміни!