Я поставила на будильник звук оплесків, щоб кожного ранку отримувати заслужено похвалу, за те, що встаю на роботу о 5:30!😎
- Давай зустрінемось десь о 7-й.
- Так уже 8-ма.
- Ну ні, так ні.😉
Робота бухгалтера схожа на відеогру: Проходиш рівні, з’являється якесь оновлення і гра ніколи не закінчується...😢
- Привіт, Таня, це Славік. Ми вчора познайомилися в барі. Може, сходимо кудись?
- Привіт, Славік! У мене для тебе дві новини – хороша і погана. З якої почати?
- Давай з хорошої.
- Я готовий сходити з тобою куди-небудь, але я – Валєра. Таня дала тобі не свій номер.😉
Скільки би я не працювала, завжди маю вигляд свіженької, бадьорої, відпочилої коняки!😂
- Пані, признайтеся, Ви мене приворожили? Тільки про Вас думаю!
- Ти реально думаєш, що якби я це вміла, то це був би ти?!🤔
- Куме, я учора кинув пити!
- Молодець!
- Не перебивай... Кинув пити чай і перейшов на коньяк😉.
- Ти така cтpyнкa. На дiєтi?
- На зарплaті😁
- Хоч би комплімент мені сказав!
- Твої очі... Вони, як вихідні...
- Тобто?!?
- Їх два🙂...
- А чого це «піца на замовлення» надсилає тобі у вайбер фотографії цицьок і пише, що скучила?
- А я звідки знаю? Чого вчепилася? Може в них акція якась🤔