Скоро середина червня
А з 23 червня дні йдуть на спад. А народ лиш один раз купався...
В ополонці на Водохреща.
І то не всі...😂
Схудла, як дура, до літа...
Тепер сиди, мерзни...
Ні літа, ні жиру, щоб зігрітися!😂
Літо в режимі «сутки через троє» – це коли твій організм за один тиждень умудряється і обгоріти на сонці, і змерзнути, як собака, і промокнути до трусів.
У підсумку ти сидиш і не знаєш, чим мазатися: кремом від засмаги чи зірочкою від застуди😢
Найважче цього літа – це не спека, а знайти куртку яка підходить до шортів.😢
У дитинстві я не розуміла, чому в старших людей постійно на погоду болить голова.
Тепер достатньо однієї хмаринки – і я вже на зв’язку з апостолом Петром.😂
Судячи по погоді, то цього літа ми не засмагнемо, а заржавіємо...😂
Погода в травні: сонцю довіряй, але куртку, парасолю візьми, і якщо худий то цеглинку з собою прихопи...😀