Пасажир звертається до стюардеси: - Чи не можна у вас...(Збірник українських анекдотів №11191)

Пасажир звертається до стюардеси:
- Чи не можна у вас попросити парашут?
- Ми парашутів не видаємо!
- Але ж на кораблі дають рятувальні жилети?
- Ми з вами не в морі...
- Мені здається, що людей, які вміють плавати все ж таки більше, ніж тих, що вміють літати!

Тема анекдоту: без теми17Дата розміщення: 20 березня 2023р.

анекдот №11191

Посилання
на анекдот
102, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
2

Дата останнього голосу:2024-03-28Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 557971 читачів, 62119 позитивних оцінок, 6995 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15267 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...