Чоловік запитує: - А у цій річці можна купатися? Йому...(Збірник українських анекдотів №14022)

Чоловік запитує:
- А у цій річці можна купатися?
Йому відповідають:
- Ні, тут крокодили живуть.
- А там де вона впадає у море?
- Там можна, там усіх крокодилів акули зжерли.

Тема анекдоту: без теми6Дата розміщення: 15 грудня 2023р.

анекдот №14022

Посилання
на анекдот
148, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
4
1
Дата останнього голосу:2024-04-03Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 558557 читачів, 62264 позитивних оцінок, 7027 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15268 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...