Пане, якщо ви назвете мені дуже вагому причину, по...(Збірник українських анекдотів №8082)

- Пане, якщо ви назвете мені дуже вагому причину, по якій ви перевищили швидкість, причому таку причину, якої я раніше не чув, я вас відпущу.
- Рік тому моя дружина втекла з поліцейським. Коли я побачив, що ви мене наздоганяєте, то подумав, що ви хочете її мені повернути.

Тема анекдоту: без теми17Дата розміщення: 19 серпня 2022р.

анекдот №8082

Посилання
на анекдот
702, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+2
Дата останнього голосу:2024-02-03


Кількість анекдотів:
за сьогодні:1
за тиждень:36
за місяць:235
всього:14803

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 513767 читачів, 57525 позитивних оцінок, 6235 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14803 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...