4 медалі на міжнародних змаганнях здобули спортсмени Львівщини

6 вересня 2022р.
1

У вихідні відбувся ряд престижних змагань, участь у яких брали національні збірні України. Здобути медалі для нашої держави вибороли вихованці спортивних клубів та шкіл Львівщини.

Зокрема, бронзову нагороду на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед юніорок та юніорів виборола 23-річна Дарія Іськів родом з Сокальщини. Пауерліфтерка змагалася у ваговій категорії до 69 кг серед юніорок. У першій змагальній вправі - присіданнях - львів’янці підкорились 170 кг. У жимі лежачи Дарія зафіксувала 107,5 кг, а у тязі становій - 190 кг. У підсумку представниця Львівщини використала успішно всіх 9 спроб та здобула малу бронзову нагороду у жимі лежачи й п’яте сумарне місце у сумі триборства.

В угорському місті Сегед учора завершився Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років. Нагороди на змаганнях у каное на дистанції 500 метрів зуміла здобути українська жіноча четвірка, до складу якої входила представниця Львівщини. Наша Христина Осіпчук разом з Ксенією Романчук та Іриною Федорів з Івано-Франківщини та Тетяною Смиловенко з Полтави зуміли вибороти бронзу. Христина навчається у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №1 з веслування та важкої атлетики. Її тренують Роман Дмитришин та Володимир Бартко.

А каратисти Львівщини Галина Мельник та Різван Талібов учора вибороли бронзові медалі на Karate 1 Premier League, що проходив в азербайджанському Баку. Галина змагалась у ваговій категорії до 68 кг, а Різван - у вазі понад 84 кг. На етапі групових змагань Галина показала фантастичний результат, перемігши з рахунком 3:0 представницю Німеччини, 9:0 Швеції та 6:3 Туреччини. У плей-офф спортсменка Львівщини поступилася італійці з рахунком 0:2. Але оскільки італійка пройшла у фінал, Галина здобула шанс позмагатися за бронзу, де перемогла спортсменку з Казахстану.

Різван Талібов у першому етапі переміг спортсмена з Індії з рахунком 8:1, а потім поступився чемпіону світу з Грузії 1:3. У плей-офф програв майбутньому фіналісту з Єгипту 0:2, проте у бронзовому фіналі здолав представника Туреччини з рахунком 3:0. Загалом на змаганнях українські каратисти вибороли шість медалей - одне золото, два срібла та три бронзи.

У Львові пройшли змагання з поліатлону «Динаміада-2023»