Збірник вітань до дня Української Повстанської Армії, Українського козацтва, захисників і захисниць України

4
Вітаємо з роковинами утворення Української Повстанської Армії та святом Покрови Божої Матері, яка благословила і взяла під свій захист наших патріотів – борців за волю України. За волю і Незалежність України протягом усього XX століття боролись та поклали життя мільйони найкращих синів і дочок українського народу. Напевно, немає такої родини на нашій галицькій землі, яка б не внесла свою частку в загальну справу боротьби українського народу за своє визволення з ворожого гніту. Ми будемо вічно пам’ятати загиблих, а сьогодні вклоняємося доземно живим учасникам визвольних змагань. У цей святковий день прийміть слова вдячності за вашу мужність і героїзм, незламну віру в боротьбі за волю України. Нехай Господь дарує Вам міцного здоров'я, довгих років життя, щоби побачити нашу Україну міцною, багатою, процвітаючою державою. Слава Україні – Героям Слава!


3
Щиросердечно вітаємо Вас з роковинами від дня утворення УПА. Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості від того, що Україна стала незалежною, за яку Ви боролись. Нехай Господь дарує Вам довгих років життя, щоби побачити нашу Україну міцною, багатою і процвітаючою.


2
Вітаємо Вас з роковинами утворення Української Повстанської Армії. Як правило, кожна галицька родина в ті буремні роки внесла свою частку в загальну справу боротьби українського народу за своє визволення з ворожого гніту. За це Вам шана і подяка. Ми будемо вічно пам’ятати загиблих, а сьогодні вклоняємося доземно живим учасникам визвольних змагань. Дай Вам, Боже, здоров’я і многих літ. Слава Україні – Героям Слава!


1
Щиро вітаємо вояків УПА нашого міста із святом – народження Української Повстанської Армії та святом Покрови Божої матері, яка благословила і взяла під свій захист наших патріотів – борців за волю України. У цей святковий день прийміть слова вдячності за вашу мужність і героїзм, незламну віру в боротьбі за волю України. Бажаємо здоров’я і довголіття, сімейних радощів і всіх благ.


1 2 3