Історичні події
м. Новий Розділ в червні

ДатаПодія

червень
2011 р.
зареєстровано Новороздільську молодіжно-спортивну громадську організацію "Утворення"

червень
2015 р.
розпочався довгоочікуваний ремонт дороги Старий Розділ - Новий Розділ

червень
2021 р.
Відкриття кінотеатру в Новому Роздолі

червень
2021 р.
Відкриття кафе Cocos, пр. Шевченка, 7
3
червня
2007 р.
посвячення каплички борцям за волю України біля Ілівських дач
7
червня
1965 р.
7 червня 1965 року рішенням Львівського обласного виконавчого комітету депутатів трудящих селище Новий Роздол було переведено із селища міського типу у місто районного підпорядкування Новий Роздол.
12
червня
1991 р.
Рішенням V сесії першого демократичного скликання Новороздольської міської Ради народних депутатів Львівської області від 12 червня 1991 р. затверджений герб міста.
12
червня
2018 р.
укладено договір з ТзОВ «Нафтогаз Тепло» про управління майном ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»
18
червня
1964 р.
відкрито Палац культури.
25
червня
2003 р.
зареєстровано підприємство ТОВ "ОДВ Електрик"
КАЛЕНДАР ПО МІСЯЦЯХ:

 • історія м. Новий Розділ в січні
 • історія м. Новий Розділ в лютому
 • історія м. Новий Розділ в березні
 • історія м. Новий Розділ в квітні
 • історія м. Новий Розділ в травні
 • історія м. Новий Розділ в червні
 • історія м. Новий Розділ в липні
 • історія м. Новий Розділ в серпні
 • історія м. Новий Розділ в вересні
 • історія м. Новий Розділ в жовтні
 • історія м. Новий Розділ в листопаді
 • історія м. Новий Розділ в грудня

м. Новий Розділ

Місто Новий Розділ належить до наймолодших міст Львівської області. Засноване у 1953 році у зв’язку із освоєнням великого родовища самородної сірки біля старовинного селищa Розділ. Має свій герб та прапор, які внесені у геральдичні каталоги України.

Місто Новий Розділ - промисловий, торговий, культурний та спортивний і політичний центр з високим рівнем комунального благоустрою.

Житловий фонд міста налічує 650 будинків від одно – до дев’ятиповерхових комунальної та приватної власності, в т.ч. 8786 квартир загальною житловою площею 456тис.кв.м з розвинутою мережею комунального благоустрою.

Систему освіти міста формують: гімназія, 4 загальноосвітніх шкіл, політехнічний технікум, 2 ліцеї. У місті є школа мистецтв, міський будинок юнацької та дитячої творчості, дитячо-юнацька спортивна школа.Історія це наука, яка вивчає минуле, покладаючись при цьому на письмові та матеріальні свідчення минулих подій. Із усіх відомих історичних «фактів» лише незначна кількість може бути повною мірою перевірена і підтверджена. Тому на одну й ту саму історичну подію може існувати декілька різних точок зору, кожна з яких є по-своєму цінною. Найціннішими є ті погляди та дослідження, які ґрунтуються на першоджерелах - документах, створених під час або невдовзі після подій, що вивчаються.


Що, де і коли сталось в місті Новий Розділ: пам’ятні дати Нового Роздолу, відкриття магазинів, спорудження пам’ятників, а також багато іншого можна дізнатись з історичного календаря м. Новий Розділ. Будь в курсі всіх подій - плануй свій вільний час з сайтом rozdil.lviv.ua!