Історичні події
м. Новий Розділ в листопаді

ДатаПодія

листопад
2017 р.
Міський голова м. Новий Розділ вручив о. Ростиславу Височану диплом лауреата премії Кабміну і пам’ятну медаль "За особливі досягнення молоді у розбудові України"

листопад
2021 р.
Відремонтована дорога біля Новороздільської школи №3

листопад
2021 р.
На Алеї Героїв в м. Новий Розділ висаджені саджанці дерев
20
листопада
2009 р.
На території м. Новий Розділ скасований карантин у зв’язку з захворюванням населення на грип та ГРВІ, який був введений з 30.10.09р.
24
листопада
2021 р.
В Новому Роздолі відкрито магазин Територія якісних цін
25
листопада
2021 р.
В Новому Роздолі відкрито маркет АТБ
27
листопада
2016 р.
Загинув від кулі снайпера Мар’ян Романович Каптованець, молодший сержант, розвідник 54-го окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України
28
листопада
2013 р.
визначено ТзОВ "ДВ - ЕКОСВІТ" виконавцем послуг із вивезення побутових відходів на території Нового Роздолу
28
листопада
2021 р.
28 листопада в м. Новий Розділ відбулось освячення каплиці Святого священномученика Йосафата Кунцевича
30
листопада
1994 р.
заснування молодіжної громадської християнської організації "Українська Молодь Христові"
КАЛЕНДАР ПО МІСЯЦЯХ:

 • історія м. Новий Розділ в січні
 • історія м. Новий Розділ в лютому
 • історія м. Новий Розділ в березні
 • історія м. Новий Розділ в квітні
 • історія м. Новий Розділ в травні
 • історія м. Новий Розділ в червні
 • історія м. Новий Розділ в липні
 • історія м. Новий Розділ в серпні
 • історія м. Новий Розділ в вересні
 • історія м. Новий Розділ в жовтні
 • історія м. Новий Розділ в листопаді
 • історія м. Новий Розділ в грудня

м. Новий Розділ

Місто Новий Розділ належить до наймолодших міст Львівської області. Засноване у 1953 році у зв’язку із освоєнням великого родовища самородної сірки біля старовинного селищa Розділ. Має свій герб та прапор, які внесені у геральдичні каталоги України.

Місто Новий Розділ - промисловий, торговий, культурний та спортивний і політичний центр з високим рівнем комунального благоустрою.

Житловий фонд міста налічує 650 будинків від одно – до дев’ятиповерхових комунальної та приватної власності, в т.ч. 8786 квартир загальною житловою площею 456тис.кв.м з розвинутою мережею комунального благоустрою.

Систему освіти міста формують: гімназія, 4 загальноосвітніх шкіл, політехнічний технікум, 2 ліцеї. У місті є школа мистецтв, міський будинок юнацької та дитячої творчості, дитячо-юнацька спортивна школа.Історія це наука, яка вивчає минуле, покладаючись при цьому на письмові та матеріальні свідчення минулих подій. Із усіх відомих історичних «фактів» лише незначна кількість може бути повною мірою перевірена і підтверджена. Тому на одну й ту саму історичну подію може існувати декілька різних точок зору, кожна з яких є по-своєму цінною. Найціннішими є ті погляди та дослідження, які ґрунтуються на першоджерелах - документах, створених під час або невдовзі після подій, що вивчаються.


Що, де і коли сталось в місті Новий Розділ: пам’ятні дати Нового Роздолу, відкриття магазинів, спорудження пам’ятників, а також багато іншого можна дізнатись з історичного календаря м. Новий Розділ. Будь в курсі всіх подій - плануй свій вільний час з сайтом rozdil.lviv.ua!